Služba Whatsapp má globální výpadek

Sdílet:

Dnes, zhruba kolem šesté hodiny, došlo ke globálnímu výpadku služby Whatsapp. Problémy se začaly projevovat především v podobě nedostupnosti funkce zobrazování stavu „Naposledy online“, ale problémy jsou i s přihlášením do aplikace po její instalaci. Problémy reportuje i server Downdetector.

Aktualizováno v 19:42: globální výpadek má vliv na funkce stavu Online a Naposledy online. Uživatelé dále reportují výpadky konektivity a nemožnosti se přihlásit do služby. Zasílání zpráv, jak se zdá, funguje bez větších problémů. Největší problémy postihly evropský kontinent.

 

Stav „Naposledy online“ nefunguje a nelze ho ani nastavit. Aktuálně v sekci soukromí, nelze stav přenastavit. Funkce „Naposledy“ je defaultně nastavena pro „Nikdo“ a pokus o přenastavení končí chybovým hlášením.

 

Problém je i s přihlášením do aplikace po její reinstalaci. Uživatel rovněž obdrží hlášku, že služba Whatsapp dočasně nedostupná. V tuto chvíli nelze dělat nic, než vyčkat. Podobné výpadky se čas od času dějí.

Aktuální stav můžete sledovat na stránkách Downdetector.

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář