Služba Whatsapp má globální výpadek

Dnes, zhruba kolem šesté hodiny, došlo ke globálnímu výpadku služby Whatsapp. Problémy se začaly projevovat především v podobě nedostupnosti funkce zobrazování stavu “Naposledy online”, ale problémy jsou i s přihlášením do aplikace po její instalaci. Problémy reportuje i server Downdetector.

Aktualizováno v 19:42: globální výpadek má vliv na funkce stavu Online a Naposledy online. Uživatelé dále reportují výpadky konektivity a nemožnosti se přihlásit do služby. Zasílání zpráv, jak se zdá, funguje bez větších problémů. Největší problémy postihly evropský kontinent.

 

Stav “Naposledy online” nefunguje a nelze ho ani nastavit. Aktuálně v sekci soukromí, nelze stav přenastavit. Funkce “Naposledy” je defaultně nastavena pro “Nikdo” a pokus o přenastavení končí chybovým hlášením.

 

Problém je i s přihlášením do aplikace po její reinstalaci. Uživatel rovněž obdrží hlášku, že služba Whatsapp dočasně nedostupná. V tuto chvíli nelze dělat nic, než vyčkat. Podobné výpadky se čas od času dějí.

Aktuální stav můžete sledovat na stránkách Downdetector.

 

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář