Telefony HONOR a podpora ze strany Google [TISKOVÁ ZPRÁVA]

Sdílet:

Přinášíme vám informace ohledně aktualizací a podpory telefonů Honor. Jistě vás neminula informace, že Google se rozhodl z bezpečnostních důvodů nepodporovat budoucí modely telefonů Huawei a Honor. Níže je tisková zpráva, která popisuje, jak to bude s podporou stávajících a nadcházejících modelů značky Honor.

 

Tisková zpráva

Kompletní porfólio telefonů HONOR bude i nadále dostávat bezpečnostní záplaty a Android aktualizace. Každý, kdo si již zakoupil nebo v budoucnu zakoupí smarthphony HONOR, bude mít i nadále přístup ke všem aplikacím jako doposud. Všechna zařízení budou pokryta standardní zárukou a plnou servisní podporou. Modely aktuální série HONOR 20 (HONOR 20 lite, HONOR 20 a HONOR 20 Pro) v budoucnu získají možnost aktualizace na Android Q.

Stávající telefony Honor budou i nadále dostávat aktualizace a podporu ze strany Google

Společnost HONOR také pracuje na aktualizaci uživatelské nadstavby EMUI. Nová verze EMUI 9.1 (popřípadě Magic 2.1) bude postupně dostupná na nových i stávajích modelech značky. HONOR 20 bude uveden do prodeje již s nadstavbou Magic 2.1. Pro modely HONOR 20 lite, View 20 a další budou postupně uvolňovány aktualizace. EMUI 9.1 zlepší požitek ze hry díky novému GPU Turbo 3.0, zjednoduší nastavení a promění některé stávající ikony. Nabídne také zbrusu novou funkci, která uživatelům umožní sestříhat video podle jeho hlavních momentů.

Všechny nové funkce společně s EMUI 9.1 postupně dorazí na přelomu srpna/září. „Jsme rádi, že se pro nás i naše zákazníky situace vyjasnila. Momentálně pro vás chystáme další novinky, o kterých budeme v blízké době informovat,“ uvedl Alex Wangxi, regionální šéf HONORu.

 
Sdílet:

Nový komentář