Batner: nová inzertní služba jako náhrada za Letgo

Sdílet:
Batner nahrada za letgo

Batner jako náhrada za Letgo, které definitivně ukončilo působnost nejen na českém internetu. Populární služba, která nabízela prodej všeho možného, je již nedostupná. Byl ukončen web i aplikace. Na českém internetu ale můžeme nelézt další alternativy. Jednou z nich je služba Batner, která  vychází z konceptu Letgo a vypadá velmi slibně.

Batner má velké ambice, chce totiž nahradit Letgo a co víc, chce být lepší. Přes Batner můžeme prodat v podstatě cokoliv, vložení inzerce je zdarma. K dispozici je jak webová verze, tak aplikace pro mobilní platformy iOS  a Android. Vývojáři Batneru se, jak je vidět, opravdu snaží a říkají že jejich služba přichází jako plnohodnotná náhrada za Letgo. Aplikace nabízí vše, na co jsme byli zvyklí a snaží se úroveň posunout ještě o level výše. Dobrou zprávou je, že aplikace neobsahuje žádné vkládané reklamy. Finanční prostředky jsou získávány z tzv. „topování“ inzerce, což je zvýhodnění prodávaných věcí, které jsou více vidět a do budoucna se plánuje monetizace v podobě in-app plateb za prémiové funkce.

Aplikace BatnerAplikace BatnerAplikace Batner

Klíčové prvky jsou moderní design, bezproblémová funkčnost, možnost chatu s prodávajícími a kupujícími a mnoho da. Kladen je důraz i na bezpečnost uživatelů z hlediska kontroly nevhodného obsahu.

Batner jako náhrada za Letgo

Do budoucna se plánuje automatické hlášení nevhodného obsahu. V plánu je i zavedení hodnocení uživatelů, což je z našeho pohledu klíčová funkcionalita a jak na Letgo, tak i na ostatních platformách chyběla/chybí.

Batner nahrada za letgoBatner nahrada za letgoBatner nahrada za letgo

Batner začíná a je potřeba k němu tak i přistupovat. I přes počáteční porodní bolesti, které se sem tam objeví se ale jedná o velmi slibnou bazarovou službu a troufáme si říci, že pokud vývoj neusne, má velký potenciál do budoucna. Samozřejmě klíčovým prvkem je uživatelská základna, která v tuto chvíli není velká a proto je nutné počítat s tím, že prodávaný obsah je zatím omezený. To vše se ale jistě brzy změní.

Techbrain je hrdým webem, který chce tento projekt podpořit a dělat mu zároveň dobrou reklamu.

Stáhněte si Batner do mobilu
‎BATNER
‎BATNER
Developer: Tomas Vass
Price: Free

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář