Batner: nová inzertní služba jako náhrada za Letgo

Batner nahrada za letgo

Batner jako náhrada za Letgo, které definitivně ukončilo působnost nejen na českém internetu. Populární služba, která nabízela prodej všeho možného, je již nedostupná. Byl ukončen web i aplikace. Na českém internetu ale můžeme nelézt další alternativy. Jednou z nich je služba Batner, která  vychází z konceptu Letgo a vypadá velmi slibně.

Batner má velké ambice, chce totiž nahradit Letgo a co víc, chce být lepší. Přes Batner můžeme prodat v podstatě cokoliv, vložení inzerce je zdarma. K dispozici je jak webová verze, tak aplikace pro mobilní platformy iOS  a Android. Vývojáři Batneru se, jak je vidět, opravdu snaží a říkají že jejich služba přichází jako plnohodnotná náhrada za Letgo. Aplikace nabízí vše, na co jsme byli zvyklí a snaží se úroveň posunout ještě o level výše. Dobrou zprávou je, že aplikace neobsahuje žádné vkládané reklamy. Finanční prostředky jsou získávány z tzv. “topování” inzerce, což je zvýhodnění prodávaných věcí, které jsou více vidět a do budoucna se plánuje monetizace v podobě in-app plateb za prémiové funkce.

Aplikace BatnerAplikace BatnerAplikace Batner

Klíčové prvky jsou moderní design, bezproblémová funkčnost, možnost chatu s prodávajícími a kupujícími a mnoho da. Kladen je důraz i na bezpečnost uživatelů z hlediska kontroly nevhodného obsahu.

Batner jako náhrada za Letgo

Do budoucna se plánuje automatické hlášení nevhodného obsahu. V plánu je i zavedení hodnocení uživatelů, což je z našeho pohledu klíčová funkcionalita a jak na Letgo, tak i na ostatních platformách chyběla/chybí.

Batner nahrada za letgoBatner nahrada za letgoBatner nahrada za letgo

Batner začíná a je potřeba k němu tak i přistupovat. I přes počáteční porodní bolesti, které se sem tam objeví se ale jedná o velmi slibnou bazarovou službu a troufáme si říci, že pokud vývoj neusne, má velký potenciál do budoucna. Samozřejmě klíčovým prvkem je uživatelská základna, která v tuto chvíli není velká a proto je nutné počítat s tím, že prodávaný obsah je zatím omezený. To vše se ale jistě brzy změní.

Techbrain je hrdým webem, který chce tento projekt podpořit a dělat mu zároveň dobrou reklamu.

Stáhněte si Batner do mobilu
‎BATNER
‎BATNER
Developer: Tomas Vass
Price: Free

 

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář