Letgo: konec populární služby nejen v České republice?

Sdílet:

Služba Letgo, která nabízí možnost rychlého prodeje nepotřebných věcí, podle neoficiálních zdrojů končí. Avizuje to i samotná aplikace, která již neumožňuje cokoliv prodat. Uživateli se pouze zobrazí upozornění, že Letgo již pro Českou republiku nepřijímá nové nabídky.

O Letgo jsme již psali a zmiňovali jsme problémy, které tuto služby od samého počátku provázely. Jednalo se především o problémy s notifikacemi, ale také s prakticky nulovou podporou pro české uživatele. Nyní se zdá, že služba definitivně končí a to nejen pro Českou republiku, ale celou Evropu.

Jeden fanoušek nás upozornil na web, kde je uveden důvod ukončení aktivit společnosti provozující tuto službu. Na webu je uvedeno, že Letgo své působení v Evropě ukončuje a své investice přesouvá dále na východ. Služba a její aplikace pro Android a iOS by měly fungovat do konce tohoto měsíce a od dubna již nebudou k dispozici.

Již nyní však nelze vystavovat nové prodejní nabídky, jak hlásí sama aplikaci při pokusu cokoliv prodat.

V souvislosti s koncem služby Letgo se na webu letgokonci.webnode.cz objevuje informace, že se na české scéně rodí zcela nová prodejní služba z dílny českých vývojářů a k dispozici by měla být během dvou až tří měsíců.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář