Aplikace Počasí & Radar nyní se sněhovým zpravodajstvím

Sdílet:

Aplikace Počasí & Radar nyní se sněhovým zpravodajstvím Aktuální počasí a lyžařské podmínky ve střediscích ve vašem okolí v jedné aplikaci. Během jarních prázdnin chceme ještě využít příležitost dobře si zalyžovat. Při výběru toho správného lyžařského střediska vám nyní pomůže aplikace Počasí & Radar. Kromě aktuální předpovědi počasí vám poskytne informace o výšce sněhu, stavu sjezdovek či počtu spuštěných vleků ve více než 100 českých lyžařských střediscích a v mnoha střediscích v celé Evropě.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Ideální spojení předpovědi počasí a sněhového zpravodajství. Den strávený na lyžích v únoru může být velmi ovlivněn počasím. Vyšší denní teplota a srážky spíše dešťové jako sněhové mohou kvalitu sněhu na svazích velmi rychle měnit. Všechny informace pro lyžaře o aktuálním stavu v lyžařských střediscích jsou proto v aplikaci Počasí & Radar pravidelně aktualizovány, aby měli uživatelé k dispozici ty nejčerstvější informace. „Uživatelé si jednoduše vyberou lokalitu v menu aplikace a po jejím potvrzení se jim ve vrchní části aplikace zobrazí aktuální předpověď počasí a hodinová předpověď počasí pro danou lokalitu na dva dny dopředu. Hned pod těmito informacemi se nacházejí informace pro lyžaře, které obsahují sněhové zpravodajství pro lyžařská střediska v přímém okolí vybrané lokality,“ popisuje přístup k sněhovým zprávám Martina Bekešová, produktová manažerka aplikace Počasí & Radar. Odteď je tedy možné v jedné aplikaci sledovat aktuální počasí a jeho předpověď a zároveň stav sjezdovek v lyžařských střediscích v okolí sledovaných lokalit.

 


O aplikaci Počasí & Radar

Kromě toho, že je aplikace Počasí & Radar jednou z nejoblíbenějších aplikací mezi českými uživateli kvůli své přesnosti předpovědí a přehlednosti (stabilně na nejvyšších příčkách mezi aplikacemi o počasí), má řadu
jiných užitečných a praktických funkcí:

  • několik druhů praktických widgetů (také s hodinami) – jedním z nich je i výřez radaru vámi zvolené
    lokality
  • vytvoření seznamu oblíbených lokalit
  • výstrahy před nepříznivých počasím (i formou push-notifikací)
  • informace o teplotě moří v přímořských lokalitách a o sněhových podmínkách v mnoha lyžařských střediscích
  • možnost tvorby fotografií s počasím
  • zákaznická podpora v češtině
  • možnost zakoupení licence Premium s jinými výhodami (větší přiblížení meteoradaru, meteoradar v 5minutových intervalech, zobrazení bez reklam),
  • verzi pro Android i iOS:

✓ Google Play Store: https://play.google.com/

✓ App Store: https://itunes.apple.com/

 
Poznámka redakce

Aplikaci Počasí & Radar jsme si sami velmi oblíbili a můžeme ji rozhodně doporučit. Vyniká přesností a pěkným a přehledným grafickým rozhraním.

 
Sdílet:

Nový komentář