Youtube bude brzy dostupné také na Nintendo Switch

Sdílet:

Herní konzole Nintendo Switch má zajisté mnoho předností. Disponuje velkým dotykovým displejem, se kterým má uživatel možnost se bezdrátově připojit k TV docku. To je však  jen jedna z věcí věcí, jak lze konzoli využít. Pro lepší multimediální využití jí však chyběla podpora populárních streamovacích služeb.

Společnost však nedávno uveřejnila informace o dostupnosti  Netflix. Ten bude dostupný již brzy, dostupnost se v obchode plánuje do konce roku 2018.

Kromě Netflixu bychom se mohli podle některých zpráv dočkat podpory asi nejpopulárnější služby – Youtube. Informace se objevila na Twitterovém kanálu společnosti NintendoHOME.

Zde byla ke spatření fotografie dokazující, že Google služby přijdou na konzoli již tento týden a to konkrétně 8. listopadu 2018.

Zdá se, že informace byla po úniku následně stažena z webu vzhledem k tomu, že jsme již nenalezli odkaz, který předtím odkazoval právě na zmíněné informace.

Nicméně údajné datum vydání není nijak potvrzeno, proto budeme muset vyčkat, zdali se opravdu 8.11 dočkáme uvolnění zmíněných služeb Google či nikoliv.

 

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář