Spotify přidává Google Home Mini k rodinnému předplatnému

Sdílet:

„Válka“, která se vede mezi streamovacími službami Apple Music a Spotify se vede již nějakou dobu. Pomyslný trůn nedávnou obsadila Apple Music. Spotify se však v boji nevzdává a i nadále bojuje právě o návrat na špičku žebříčku. Společnost dnes oznámila novou nabídku pro ty, kteří se zdarma přihlásí k rodinnému tarifu – formálně známý jako Spotify Premium pro rodinu. K této nabídce nyní Spotify přidá zařízení Google Home Mini.

Rodinný plán je sám o sobě docela výhodný. Měsíční poplatek činní 14,99 dolarů, za který dostane zákazník přístup k nadstandardním funkcím a připojení až šesti účtů.

V porovnání s osobním plánem, který vyjde zákazníka na 7 dolarů je rodinný tarif zajisté výhodnější.

Spotify a Google Home Mini

Spotify a Google přidá k předplatnému zařízení Google Home Mini v hodnotě 49 dolarů. Reproduktor nabídne uživateli nový způsob interakce se Spotify. Uživatel získá skrze hlasové příkazy informace o skladbě, nebo zpěvákovi,  nebo bude moct pomocí hlasu ovládat přehrávání hudby.

Nabídka je však k dispozici pouze po omezenou dobu. Začala dnes a běží až do konce roku 2018. K dispozici je pro nové i stávající zákazníky. Nabídka je dostupná pouze ve Spojených státech, avšak je mnoho způsobů jak si nechat zaslat zařízení na americkou adresu a následně využít jednu z mnoha možností jak si následně nechat zaslat balíček do ČR.

Pokud byste chtěli získat ke službě Spotify svůj vlastní Google Home Mini zdarma, můžete se zaregistrovat  zde.

Spotify nedávno implementovala služby do aplikace Google hodiny pro Android a do komunikačního nástroje Skype. Dále bylo partnerství se Spotify oznámeno společností Samsung na akci v srpnu letošního roku, kde byl oznámen příchod Spotify do aplikace SmartThings, stejně tak jako integraci s ostatními službami Samsungu.

Tato spolupráce s jinými společnostmi a službami by mohla pomoci v boji proti konkurenci, především proti Apple Music, ale zdali se to povede se uvidí.

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Komentář

Nový komentář