Sharp představil telefon s dvěma výřezy

V loňském roce Sharp  představil svůj telefon Aquos R Compact s malou kamerou, která byla umístěna v malém výřezu v horní části displeje. V dolní části byla klasická část se čtečkou otisku prstu. Nevypadalo to příliš dobře a proto Sharp hledal nové řešení a představil nový telefon s úplně jiným designem. Avšak tentokrát nemá telefon 1 výřez ale rovnou dva a nese označení AQUOS R2 Compact. 

Telefon má 5,2 ” LCD displej s rozlišením 2280 x 1080, který je umístěna na přední straně, kde jsou také dva výřezy ve kterých je umístěna kamera, senzory, a čtečka otisku prstu.

Telefon disponuje procesorem Snapdragon 845 s 4GB RAM, Androidem 9 Pie a 22,6 Mpx fotoaparátem na zadní straně. Baterie má však kapacitu pouze 2500 mAh.

Dva výřezy nemusí každému zcela vyhovovat, avšak samotný telefon je velmi výkonný a řadí se mezi high – end Android telefony.

Telefon bude dostupný zřejmě zatím pouze v Japonsku.

 

 
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek. Zejména Windows fanoušek, ale ani ostatní OS mi nejsou cizí. Ve volném čase se věnuji zejména spolupráci s různými firmami IT světa, miluji auta a vše kolem nich.

Nový komentář