Samsung Galaxy X na novém videu [Koncept]

Společnost Samsung nám minulý týden na konferenci Samsung Developer představila svůj dlouho očekávaný skládací telefon. Již v minulosti a několik let zpět bylo vidět několik úniků, které nám nastínili vždy nějakou podobu.

V návaznosti na úniky konceptů, které sdílí společnosti Samsung i Google, představil ConceptCreator úžasné video, na kterém je prezentován nový telefon.


Video níže:


Na videu zřejmě není vidět finální podoba chystaného skládacího telefonu. Pokud by se však Samsungu podařilo přiblížit alespoň z veliké části tomuto konceptu, především po designové stránce, troufáme si říct, že by prodeje takového skvostu nemusely být vůbec špatné a Samsung by se rozhodně trefil do černého.

Nicméně oficiální zprávy říkají, že skládací telefon Samsung přijde za několik měsíců a nám tedy nezbývá nic jiného, než čekat na finální podobu.

 
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek. Zejména Windows fanoušek, ale ani ostatní OS mi nejsou cizí. Ve volném čase se věnuji zejména spolupráci s různými firmami IT světa, miluji auta a vše kolem nich.

Nový komentář