Samsung Galaxy S10 unikl na neoficiálních renderech

Sdílet:

Samsung na trh mobilních telefonů již několikrát dokázal přinést mnoho inovací. Otázkou je co za inovaci by bylo vítáno v roce 2019.

Máme zde skoro bez-rámečkové telefony, avšak všechny disponují tzv. notchem.

To se nemusí líbit úplně každému a v Samsungu tento trend zcela ignorují, avšak stále jak se zdá pracují na vylepšeních úplné novinky v oblasti mobilních technologií.

Již nyní můžeme říci, že Galaxy S10 nebude zajisté tak nudný jako S9, u které jsme se dočkali pouhé evoluce z modelu s8.

Nová vlajková loď Samsungu by měla být představena zřejmě počátkem následujícího roku.

Spekulace se valí z mnoha stran, zejména od minulého týdne, kdy jsme se dozvěděli novinky, které má společnost v plánu s řadou S.

Veškeré informace se točily okolo připravovaného Galaxy S10, který by měl rozhodně mít čím zaujmout.

Nyní do světa unikly rendery telefonu, který nemá žádný notch, ani rámeček, ale disponuje pouze otvorem uprostřed displeje.

Ohledně nově chystané technologie se Samsung zmínil na konferenci pár týdnů zpět, kde prezentoval, jak budou senzory a kamera překryty právě displejem.

Dále lze dle renderů očekávat, že rámeček bude nahoře i dole, ale bude pouze nepatrný.

Pouze jeden otvor na kameru by znamenalo, že zřejmě nebude integrováno 3D rozpoznávání obličeje. Ze subjektivního pohledu mohu říci, že otvor v okně v aplikaci je pro mne méně rušivý, než výřez, ale to je na posouzení každého.

Všechny tyto informace jsou ale pouze spekulace a jedná se o domněnky a nepodložené důkazy. Jistě se dočkáme ještě mnoho úniků a podob připravovaného top modelu společnosti Samsung. Galaxy S10 bude odhalen s největší pravděpodobností na CES 2019 v lednu, případně v únoru na MWC v Barceloně.

My budeme neustále sledovat dění kolem prototypů a příprav a budeme vás o novinkách rozhodně informovat.

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář