Samsung Galaxy S10 – Infinity O displej a čtečka pod displejem

Sdílet:

Jelikož máme ještě spoustu času do představení nových vlajkových lodí od Samsungu, tak stále unikají nové a nové informace a dostávají se ven především neoficiální zprávy. Jedna z nich se objevila i před dvěma dny.

Známý nepřekonatelný expert na úniky – Evan Blass sdílel na Twitteru několik zajímavých detailů ohledně nových telefonů od Samsungu. Otázka je zdali jsou informace pravdivé. Zdá se, že Samsung bude chtít do svých telefonů nasadit displej, který nebude mít na žádné straně žádný rámeček a to je opravdu skvělé, pokud nebude chtít použít notch.

Právě namísto “notche” se očekává, že společnost implementuje kruhový otvor do displeje, ve kterém by měla být přední kamera.

Pokud jste minulý týden sledovali novinky na konferenci, vyjma skládacího telefonu nám byl ukázán i snímek zobrazující typy displejů. Oficiální název pro možný displeje je Infinity – O display.

 

Samozřejmě bychom pod displejem měli najít čtečku otisku prstů, která by měla být nasazena u většiny vlajkových lodí v příštím roce. Na zadní straně bychom měli najít trojici čoček ve složení (standardní kamera, teleobjektiv a širokoúhlá čočka).

Objevily se i informace o softwaru. Telefon by měl být dodáván s novým One UI na platformě Google Android ve verzi Pie (9). Společnost Samsung byla jedna z mála firem, která nepropadla trendu výřezů a tak volba kruhového otvoru je velmi zajímavá.

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář