Microsoft přidává novinky do klávesnice SwiftKey

Sdílet:

Microsoft odkoupil aplikaci SwiftKey přibližně před necelými dvěma lety. Ačkoliv by se mohlo zdát, že první kroky povedou k implementaci vyhledávacího nástroje Bing, nestalo se tak. Nejnovější aktualizace však tyto domněnky trošku mění, neboť Microsoft představil nový způsob vyhledávání ve své klávesnici.

Uživatel tak nemusí opustit klávesnici a může vyhledávat na internetu. Právě tato služba využívá prohlížeče Bing.

Nejnovější BETA verze aplikace obsahuje speciální tlačítko BING, které umožňuje nejen informace vyhledat, ale také informace vyříznout a snímek obrazovky nasdílet pomocí URL adresy.

 

Jedná se o jednu z největších změn, která přišla v aktualizaci, ale existují i další novinky, které by mohli být velmi zajímavé pro uživatele klávesnice SwiftKey.


Přehled novinek:
  •  Nové uspořádání kláves v arabštině
  •  Rozložení Jawi pro Malajštinu
  •  a spousta dalších novinek…

Možnost vyhledávání prostřednictvím aplikace Bing přímo v aplikaci je věc se kterou nás Microsoft seznámil již dříve a lze tedy očekávat její rozšíření i do dalších aplikací.

Služby Bing nejsou v České republice příliš použitelné a rozšířené, avšak to se může změnit. Microsoft v posledních letech zažívá jistý úpadek a je v jeho zájmu, by své služby stále vylepšoval, aby mohl konkurovat tolik rozšířeným službám Google, především jeho bezkonkurenčnímu vyhledávači.

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář