Xiaomi Mi Band 3 – chytrý náramek za bezkonkurenční cenu [SPONZOROVANÝ ČLÁNEK]

Sdílet:

Chytrá zařízení se již stala nedílnou součástí našeho života. Vedle mobilních telefonu máme k dispozici řadu chytrých nositelných zařízení typicky například chytré fitness náramky a chytré hodinky obecně.

Díky těmto zařízením dnes můžeme sledovat celou řadu fitness trendů a aktivit. Můžeme sledovat počet ušlých kroků, srdeční tep, spánek a jeho kvalitu a mnoho dalšího.

Xiaomi Mi Band 3

 

Mezi hlavní aspekty patří, aby takové zařízení vydrželo na baterii co nejdéle, dobře se nosilo na těle a vypadalo pěkně. Jedním z takových může být náramek Xiaomi Mi Band 3, který můžete získat v obchodě GerBest.com za skvělou cenu 585 Kč. Tento skvělý náramek přináší  mnohem vyšší výkon, než jeho předchůdci. O zobrazení se stará kvalitní OLED displej s vysokým rozlišením, na kterém uvidíte přehledně všechny důležité informace.

Xiaomi Mi Band 3

 

Náramek Xiaomi umí snímat váš srdeční tep, zaznamenávat počet kroků, spánek, nebo spálené kalorie. Kromě tělesných funkcí umí náramek vzdáleně ovládat fotoaparát na našem smartphonu, nebo zobrazit příchozí zprávy, či volání. Náramek komunikuje s telefonem přes bluetooth a díky aplikaci Mi FIT můžete vidět všechny informace přehledně ve svém telefonu.

Xiaomi Mi Band 3

Technické specifikace Xiaomi Mi Band 3

Bluetooth: 4.1

Displej. OLED dotykový

Baterie: 110 mAh (až 20 dní pohotovostního režimu)

Nabíjení: cca 2 hodiny

Kompatibilita: OS Android 4.4 a vyšší, iOS 9 a vyšší

 

Pokud vás náramek Xiaomi Mi Band 3 zaujal, můžete si jej zakoupit v obchodě GearBest.com se slevou za 558 Kč a budete jej do 14ti dní doma a to je opravdu bezkonkurenční nabídka.

Při objednání produktu zvolte u položky “Shipping Options” dopravu “Priority Line” a v podnabídce zvolte “EU priority Line”. V takovém případě totiž nebudete platit ani daň, ani clo. Při doručení produktu do České republiky by po vás přepravce již neměl tyto poplatky chtít. V případě, že by i tak bylo požadováno zaplacení daně a cla, doporučujeme kontaktovat podporu GearBest.

 

 
Sdílet:

Nový komentář