Apple opět rozdrtí konkurenci, připravuje další nový iPhone [SPONZOROVANÝ ČLÁNEK]

Sdílet:

Apple je jeden z největších výrobců mobilních telefonů na trhu. Jedná se o přímého konkurenta pro Samsung nebo další čínské výrobce. Co je však společnosti ke cti, je to, že se jeho telefony prodávají velice dobře a firma je zásobuje tím nejnovějším operačním systémem iOS.

Zahraniční magazíny už začínají spekulovat o tom, jak bude nový Apple iPhone vypadat. Jak se bude smartphone jmenovat? Jakou přinese specifikaci a úložiště? První indicie hovoří o tom, že by se mohl nový mobil jmenovat iPhone 9, ale také iPhone 2018 nebo The iPhone.

Přece jen Apple iPhone 13 nevypadá dost vábně. Mobilní novinky se na trh dostanou po září letošního roku. S největší pravděpodobností se však můžeme těšit na iPhone 9 a iPhone 11. Apple rozšíří řadu o Pluskové modely a S-verze. Pokud si to shrneme, čekejme iPhone 8s a iPhone 8s Plus s dvěma fotoaparáty na zadní straně. Apple bude vsázet na design v podobě iPhonů X. Nové řady se tak dostávají na prémiový design. Společnost je nakloněna opět novým technologiím. V nových smartphonech nebude chybět i Face ID, které určitě poznávají uživatelé iPhonů X.

iPhone 9: co potřebujete vědět o novém iPhonu

Pojďme si to tedy shrnout. Nový Apple iPhone 9 v krásném skleněném designu s ještě vyšším výkonem pro aplikace a rozšířenou realitu. Lepším fotoaparátem a podporou bezdrátového nabíjení Qi, 5,5“ LCD Retina displej s širokým barevným gamutem, technologií TrueTone a 3D Touch.

 

Obrazovka poskytne rozlišení 1920 x 1080 bodů, 6jádrový čip A12 Bionic, 64GB interní paměti pro aplikace a media, nový duální 12 MPx fotoaparát s vylepšeným ISP, clonou ƒ/1,5 a ƒ/2,8 v teleobjektivu, 2x optickým zoomem a optickou stabilizací na obou čipech, 7 MPx FaceTime HD kamera na přední straně, Touch ID – Face ID a plná podpora 4G LTE. Odolnost proti prachu a vodě je zaručena.

Cena 64GB modelu bude startovat na 24 990 Kč. Prodejní cena s AirPody 28 990 Kč. Další informace o nových iPhonech si můžete přečíst na IT magazínu www.FreeBit.cz.

 
Sdílet:

Nový komentář