Windows TimeLine dostupná pro Insidery ve Fast ringu

Sdílet:

Není tomu tak dlouho co proběhl poslední tzv. podcast z Microsoftu. V něm jsme se dozvěděli, že bychom se měli již brzy dočkat také nových funkcí v rámci nejrychlejšího možného okruhu v testovacím režimu, Do vývoje totiž přichází nejnovější větev Windows 10 s kódovým označením Redstone 4, kterou očekáváme, jako obvykle, na jaře tohoto roku.

Nejnovější známou funkcí je tzv. časová osa, která umožní všem uživatelů synchronizovat veškerou práci napříč všemi zařízeními s různými operačními systémy a získat v každém zařízení informace o právě rozdělané práci.

Právě na webcastu nám byl ukázán funkční model funkce, avšak tomu se stalo již v loňském roce, kdy nám byla funkce slíbena do podzimního updatu, ale nestalo se tomu tak.

Microsoft nám ale již předem oznámil, že k tomu, aby se aplikace v ose zobrazily, budou muset vývojáři své aplikace upravit a je tedy dost možné, že se dočkáme stejného zájmu jako v případě My People klienta.

V rámci dostupných informací je nám známo, že v úpravě jsou veškeré aplikace od Microsoftu, avšak to k úspěchu stačit nebude.

Zároveň bude možnost vypnout funkci sledování dat.

Třešničkou na dortu může být informace z postu Dony Sarkar, která říká, že poslední blog má délku 25 stran.

Máme se rozhodně na co těšit….

 

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář