Jak potlačit snížení hlasitosti ve službě Spotify?

Sdílet:

Hudební služba Spotify patří k nejoblíbenějším hudebním službám vůbec. Díky hudební databázi, která čítá více jak 30 miliónů skladeb, si tak můžete přehrát prakticky cokoliv, co vás jen napadne. Spotify nabízí jak neplacený, tak i placený přístup k hudební databázi. Neplacená verze své uživatele limituje kvalitou streamované hudby, vkládanými reklamami, nebo nemožností si hudbu uložit do zařízení pro poslech offline.

Možná jste zaznamenali, že vám hudba hraje příliš potichu. Je to proto, jelikož aplikace Spotify pro mobilní zařízení tzv. normalizuje zvuk. V překladu to znamená, že veškerá přehrávaná hudba bude mít stejnou hlasitost, které se jinak může lišit. Z naší praxe to však často mělo vliv na až příliš velké ztišení. Samozřejmě toto závidí na audio vybavení daného zařízení.

  

Jak tuto funkci vypnout? Jednoduše jděte do nastavení aplikace a zde hledejte položku „Normalizovat hlasitost“ a tuto funkci deaktivujte. Poté bude hlasitost hudby nepotlačena.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář