Social Fixer: jak jednoduše a rychle zjistit, kdo si nás odebral z přátel na Facebooku?

Sdílet:

Máte mnoho přátel na Facebooku a zajímá vás, kdo si vás případně odebral z přátel? Existuje samozřejmě možnost dívat se do přehledu přátel přímo na našem profilu, ale to není příliš efektivní. Musíme porovnávat počet přátel, držet v hlavě koho všechno máme v přátelích a pak analyzovat kdo chybí. Existuje ale mnohem jednodušší a elegantnější způsob, jak na to. Pokud vás to zajímá, pak čtěte dál.

Jediné, co budete potřebovat, je plugin pro váš prohlížeč. Jmenuje se Social Fixer for Facebook a je zcela zdarma. Plugin toho umí samozřejmě mnohem více.

Hlavní funkce pluginu Social Fixer:
  • filtrování příspěvků s politickým obsahem
  • filtrování obsahu Facebooku na základě klíčových slov, autora atd.
  • blokování reklamního obsahu
  • funkce, která sleduje kdo si nás odebral z přátel
  • potlačení určité části stránky na Facebooku
  • a mnoho dalšího

Pokud chcete mimo jiné využívat právě funkci pro sledování toho, kdo nám případně dal “unfollow”, přepneme se do nastavení pluginu. Pokud se nacházíme na webové stránce Facebooku, v pravém horním rohu nalezneme ikonu klíče

V nastavení pluginu se pak zaměříme na položku General -> Friend manager. Zde je nutné, aby byla volba zaškrtnutá.

Tak a to  je vše. Pokud si nás někdo z přátel odebere plugin Social Fixer nás o tom bude informovat oznámením a ukáže nám, kdo konkrétně si nás odebral. Plugin je lokalizován do anglického jazyky a veškeré informace jsou rovněž v angličtině, ale to si myslíme, není překážkou.

Social Fixer je k dispozici pro všechny prohlížeče, tedy pro Chrome, Firefox, Operu, Safari a připravuje se i podpora prohlížeče MS Edge. Stahovat můžete zde: http://socialfixer.com/download.html.

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář