Google spouští automaticky přehrávaná videa ve svém vyhledávači

Sdílet:

Před časem jsme vás informovali o tom, že Google testuje automaticky přehrávaná videa ve svém vyhledávači, resp. ve výsledcích vyhledávání. Testování je u konce a Google spouští ostrý provoz mezi širokou veřejnost. V tuto chvíli ale pouze pro mobilní vyhledávání.

Díky vyhledávači Google můžeme na internetové síti nalézt miliony videí. Můžeme nalézt video trailery, video tutoriály, video recenze a mnoho dalšího. Nyní ve výsledcích vyhledávání nám Google bude nabízet krátkou video ukázku, která se spustí automaticky.

Čtěte také: Google bude zobrazovat automaticky přehrávaná videa ve výsledcích hledání

Samozřejmě se nabízí otázka, jak to bude se spotřebou mobilních dat? Google nám bude krátké video ukázky pouštět pouze tehdy, budeme-li připojeni na Wi-Fi. Tato novinka by měla být mezi veřejnost šířena již během příštího týdne a bude obsažena v mobilních aplikacích Google Search (Hledání) a prohlížeči Chrome.

V tuto chvíli jsme prozatím nezaznamenali, že by se již novinka začala ve výsledcích hledání projevovat. Pokud byste na ni narazili, dejte nám vědět v komentářích.

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář