Windows 10 dostávají funkci „skip ahead“ – brzy s Redstone 4 [Insider program]

Sdílet:

Společnost Microsoft k dnešnímu dni vydala prohlášení, že do systému Windows 10 verze Fall Creators Update přidává možnost Insiderům nastavit si, zdali chtějí přijímat dosavadní aktualizace větve, nebo začít testovat větev novou. V této době se za novou větev bude považovat Redstone 4, který vyjde na počátku příštího roku.

Tato nová funkce je nazývána jako „skip ahead“, neboli přejít vpřed a  bude mít za úkol dát testerům větší možnosti testování a výběru. Jedni mohou testovat podzimní aktualizaci a druzí již brzy aktualizaci pod krycím názvem Redstone 4.Vše bude záležet na Insider programu a na uživateli, jak moc chce riskovat, jelikož raná fáze každé větve je nestabilní.

V této chvíli je již zcela jasné, že vývoj Fall Creators Update se blíží ke konci. Novinky jsou přidány a nyní budou vycházet opravné aktualizace, které budou optimalizovat a stále vylepšovat OS. Poté budou tato sestavení přesunuta do nižších okruhů až po finální vydání. V Microsoftu již však v současné době usilovně pracují na novinkách  a nové větvi Redstone 4. Ti nejodvážnější budou již nyní moci testovat právě tato raná sestavení.

Níže je vidět, jak lze přepínat mezi jednotlivými kanály

Jedná se o zcela jednoduchý proces a není nutné si zde uvádět podnázvy aktualizací. Pokud necháme nastavení, tak jak nyní je, tak budeme přijímat stále aktualizace pro Fall Creators Update. Pokud chceme již brzy testovat novou větev včetně novinek v aplikacích jako je Pošta a Kalendář, nebo Groove Music, budeme nuceni přepnout na položku „Skip ahead“

Myslíme si, že se jedná o skvělý krok, jak si své testery ještě více rozdělit. Zároveň mají Insideři větší možnost výběru. A jaký je váš názor ne tuto novou funkci ve Windows 10? Dejte nám vědět.

 

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář