WhatsApp beta získává v Androidu 7.1 zkratky [NÁVOD PRO STARŠÍ VERZE]

Pokud vlastníte Android 7.1, jistě jste si všimli, že stále více aplikací umí využívat zkratky na ploše. Ty fungují tak, že dlouze podržíme ikonu aplikace, čímž vyvoláme nabídku. Z této nabídky pak v závislosti na aplikaci, získáme rychlý přístup k některým funkcím.

Nově u aplikace WhatsApp beta můžeme tyto zkratky využívat také. Podržení ikony aplikace získáme rychlý přístup k fotoaparátu aplikace a k zahájení nového chatu. Abyste mohli tuto funkci vyzkoušet již nyní, musíte se stát betatesterem aplikace WhatsApp. Zaregistrovat se můžete na této stránce. Získáte tím přístup k testovaným novinkám, které se chystají pro ostrou verzi aplikace pro běžné uživatele.

Máme pro vás jednu dobrou zprávu. Abyste si mohli vyzkoušet, jak fungují zkratky v novém systému Android 7.1, nemusíte mít nutně telefon s jeho nejnovější verzí. Jak je všeobecně známo, stále je zde velké procento, které ještě nový Android neobdrželo, nebo jej ani neobdrží. Pokud si chcete zkratky otestovat, stačí si stáhnout Nova launcher, který tuto funkci obsahuje a funguje naprosto bezchybně. Nova launcher je zdarma ke stažení na Google Play. Pokud budete chtít využít prémiové funkce, budete si muset zakoupit placenou verzi.

Stáhněte si Nova launcher pro Android
Nova Launcher
Nova Launcher
Developer: TeslaCoil Software
Price: Free
Stáhněte si aplikaci WhatsApp pro Android, iOS a Windows Phone
WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free
‎WhatsApp Messenger
‎WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free
WhatsApp
WhatsApp
Developer: ‪WhatsApp Inc.‬
Price: unknown
 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář