Skype pro Windows 10 PC i mobilní Windows dostává nový vzhled

Sdílet:
Skype Preview

Před několika týdny se na internetu objevily spekulace o tom, že Microsoft si po vzoru Facebooku do svého komunikačního nástroje Skype propůjčí tzv.: Příběhy.

Tato informace se následně potvrdila a stala skutečností a Microsoft svůj Skype pro platformu Android zaktualizoval. Pozměnil vzhled a přidal právě tyto příběhy.

Zhruba před týdnem dorazila změna vzhledu také na operační systém iOS a prozatím se o této aktualizaci příliš nemluvilo. Vůbec však nebylo jasné co se stane s aplikací Skype pro Windows.

Aplikace, která prošla od svého počátku velikými změnami nejen po vzhledové stránce, ale také po stránce funkcí a inovací.

Dnešním dnem Microsoft vypustil pro aplikaci aktualizaci, která přináší mírnou změnu animací, designu. Aplikace se zbavila nechvalně známého hamburger menu a design se nám líbí více.

Prvky se přesunuli do horního panelu odkud tvoříte novou konverzaci, nebo hledáte v adresáři. Fotka uprostřed značí uživatele a po kliknutí na ni se dostaneme k podrobnějším možnostem nastavení.

Náhled zde:

Aktualizace se týká jak počítačových Windows 10, tak mobilní odnože. Stahovat ji lze ve Fast Ringu (ostatní okruhy  neprověřeny) z Windows Store. Pokud narazíte na jiné novinky, tak neváhejte napsat do komentářů.

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář