Mobilní aplikace Air Bank se mění na My Air a přinese očekávané novinky

Sdílet:

Air Bank, jako mnoho dalších bank, vyvíjí svou mobilní aplikaci, díky které mohou její klienti přistupovat ke svému účtu přímo z mobilního telefonu. Aplikace se stále vyvíjí a na konci července bude uvedena přepracované verze, která nejen změní svůj název, ale také přinese některé novinky o které si řekli přímo klienti.

Nová aplikace změní název. Nově se bude jmenovat My Air. Nezůstane ale pouze u změny názvu. Dojde také na změnu vzhledu a přibudou i nové funkce.  Jednou z nejžádanějších novinek je přihlášení do aplikace pomocí otisku prstu. Dnes je již mnoho telefonů vybaveno právě čtečkami otisku prstu a to i těch levnějších a proto byla tato funkce velmi žádána uživateli.

Další novinkou bude možnost prokázat svou identitu pomocí aplikace při volání do kontaktního centra. Nyní se museli klienti prokazovat zodpovězením kontrolních otázek a dalšími údaji.

Nová aplikace bude k dispozici jak pro Android a iOS, tak i pro Windows Phone formou aktualizace. Nebude tedy třeba se o aktualizaci starat. Uživateli bude automaticky nabídnuta.

Stáhněte si aplikaci Air Bank:
My Air
My Air
Developer: Air Bank a.s.
Price: Free
‎My Air CZ
‎My Air CZ
Developer: Air Bank
Price: Free
My Air
My Air
Developer: Air Bank a.s.
Price: Free
 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář