Groove Music dostává aktualizaci pro Fast Ring Insidery

Sdílet:

Všichni uživatelé Windows 10 poslouchající hudbu se dozajista museli již s aplikací Groove Music setkat. Někteří na ni nedají dopustit a jiní zase raději volí konkurenční, nebo jiné přehrávače třetích stran.

To však nemění nic na tom, že v Microsoftu na ni rozhodně nezapomínají a i nadále ji aktualizují. Právě dnes obdržela aplikace aktualizaci, která značně upravuje její design a celkové animace.

Nyní na nás vše působí živěji a plynuleji. V aplikaci bylo také upraveno záhlaví a písmo v něm zobrazené. Byl zvolen, dle našeho názoru, hezčí font.

V aplikaci se nově objevila položka pod názvem “Diváci”. V současné době jsou však uživatelé přivítáni pouze hláškou, že funkce není prozatím dostupná na tomto zařízení. Mohlo by se dozajista jednat o zajímavou funkci, která by mohla naznačovat jakési propojení, či naslouchání hudebního obsahu ze sociálních sítě na základě které by pro vás mixovala hudbu. Nebo se také může jednat úplně o něco jiného.

Groove Music s Fluent disignem

 

Aplikaci Groove Music již chybí povolit svoji nejsilnější stránku Pass ve všech regionech tak, aby si uživatelé mohli dopřát streamování hudby bez nutnosti být přepnuti na US region. Zdá se nám, že v Microsoftu si jsou jisti co dělají a vypadá to, že tato aplikace bude jedna z těch více využívaných ve Windows 10.

Prozatím je aktualizace dostupná pro členy Fast ring okruhu a to s funkcí “skip ahead”. Běžní uživatelé se zřejmě dočkají na podzim společně s aktualizací Fall Creators Update.

Aplikaci lze stahovat ve Windows Store:
Groove-Musik
Groove-Musik
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Kostenlos

A co si o aplikaci a aktualizacích myslíte vy?

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář