Google Fotky zřejmě odstraňují limit pro počet fotografií v albech

Sdílet:

Google Fotky jsou skvělou možností, jak mít všechny fotografie na jednom místě a bezpečně uložené v cloudu. Aplikace Fotky by neměla chybět v žádném telefonu. Dokáže nepřetržitě zálohovat pořízené fotografie, třídit je do zajímavých kolekcí a opatřit je zajímavými efekty. Fotografie z dovolených můžeme třídit do alb a mít tak vše pěkně organizované a přehledné. Alba však měla jedno omezení. Mohla obsahovat maximálně 2 000 fotografií.

Nyní se tento limit ruší. Nově již nebudeme omezeni maximální počtem. Tato novinka se bude hodit hlavně tam, kde do alb postupně přidáváme nové a nové fotky. Díky zrušení limitu tak již nebudeme omezeni a svá alba budeme mít možnost nafukovat. Mnoho lidí o tomto limitu zřejmě ani neví. Je pravdou, že ne každému se podaří takto vysokého limitu dosáhnout.

Informace o této novince za zněla na síti Reddit, kde se jeden z přispívajících zmínil, že se mu bez problémů podařilo do alba nahrát více 3 300 fotografií. Tuto možnost jsme zatím neměli jak vyzkoušet. Takto velké album nevlastníme. Pokud by se mezi vámi našel někdo, kdo jste měl možnost otestovat, určitě se s námi nezapomeňte podělit.

Fotky Google
Fotky Google
Developer: Google LLC
Price: Free
 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář