Bude takhle vypadat nový iPhone 8? Podívejte se na nejnovější fotky.

Sdílet:

Kolem letošního modelu iPhone 8, nebo také iPhonu 10, či iPhonu X se toho napsalo již mnoho a nové informace se objevují po celém internetu. Letošní model, který bude zároveň výroční (Apple oslaví deset let od uvedení prvního modelu iPhone), by měl být výjimečný a také náležitě drahý. Dle informací by se mělo jednat o nejdražší iPhone v historii.

Redaktor Forbesu – Gordon Kelly se podařilo získat informace od výrobce a dodavatele obalů Nodus z hlubin dodavatelského řetězce Apple. Podařily se mu získat rendery podoby nového iPhonu, která by měla být dle tvrzení některých zdrojů, finální. Podle informací by měl nový iPhone disponovat úhlopříčkou displeje 5,8 palců a rámečkem zhruba 4 mm po celém obvodu displeje. Zdá se tedy, že Apple upustil od bezrámečkového designu o kterém se spekulovalo.

Galerie nový iPhone 8

Podle renderů je patrné, že Apple i nadále půjde cestou absence 3,5mm jack konektoru a zachován bude konektor lightning. Podle fotografií není patrné, jak to Apple vyřeší s domovským tlačítkem. Ve hře je jak senzor na zádech telefon, tak i touchID umístěné pod displejem. Podle zprávy by se mělo jednat o nejdražší iPhone všech dob. Ve Spojených státech by měla jeho cena začínat na hranici 1 000 dolarů, což je v přepočtu 22 344 Kč. Na české poměry to sice není tak závratná cena, ale pokud vycházíme z toho, že se jedná o US cenu, bude cena na českém trhu mnohem vyšší.

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář