OneNote dostává významnou aktualizaci – pouze pro Insidery

Společnost Microsoft nedávno vypustila informace o tom, že začne postupně vypouštět aktualizace pro uživatele One Note. Zejména se jedná o aktualizaci designu. Včerejším dnem toto tvrzení společnost Microsoft naplnila. Aktualizace s re-designem  aplikace je aktuálně dostupná pouze pro testery v nejrychlejším okruhu pro Windows 10.

V nové aplikaci OneNote se nachází nové rozpoložení prvků v navigaci pro lepší pohyb právě mezi složkami. Nově se v aplikaci nachází také užitečná funkce , která umožňuje uživatelům sdílet svoje stránky ve sdílených poznámkových blocích a následně mohou uživatelé v těchto blocích upravovat a pracovat.

Samozřejmostí jsou i další vylepšení. Jedním z nich jsou náhledy v navigačních panelech.  Náhledy lze aktivovat v Zobrazení/ Navigační panely. Aplikace nyní umožňuje skrýt podstránky v poznámkovém bloku kliknutím na dvojitou šipku vedle v hlavním panelu OneNote. Tato funkce by měla zlepšit viditelnost a orientaci v přeplněném poznámkovém bloku.

Samozřejmostí jsou také další novinky. Mezi ty patří OneNote asistentka. Můžete nyní získat také seznam změn ve sdíleném poznámkovém bloku. Také lze změnit barvu poznámkového bloku na jednu z 16 předpřipravených barev.

Pokud jste tedy právě vy Windows Insider, tak můžete stahovat aktualizaci ve Windows Store.

OneNote
OneNote
Vývojář: Microsoft Corporation
Cena: Zdarma
 
Michal Braný

Michal Braný

Student a IT nadšenec. Momentálně uživatel platformy Windows 10 a to i na mobilních telefonech. Dále člen programu Microsoft First League. Ve volném čase hraji tenis.

Nový komentář