Další snímky odhalují, jak bude vypadat iPhone 7s a iPhone 8

Sdílet:

Termín uvedení nových iPhonů se blíží. Letos by měly být uvedeny hned dvě varianty. Ta první je v podstatě pokračovatel řady 7, který dostane označení 7s. Tou druhou by měla být luxusnější varianta iPhone 8 (o iPhonu 8 jsme psali zde), nebo také iPhone X. Ten by měl být uveden u příležitosti 10. výročí této značky a měl by přinést luxusnější provedení a technické specifikace.

Na sociální síti Reddit unikly snímky předních a zadních krytů. Jedná se o údajné snímky pořízené osobou s úzkým napojením na výrobní řetězec, který pro společnost Apple nové iPhony dodává. Obrázky zachycují přední a zadní panely všech tří variant připravovaných iPhonů. Tedy iPhonu 7s, 7s Plus a iPhonu 8. Ze snímků je patrné, že se potvrzují některé předpovědi, jak by nové iPhony měly vypadat. Především pak iPhone 8 by měl mít potvrzené bezrámečkové provedení. Jeho displej by měl pokrývat prakticky celou přední plochu.

Přední panel také poměrně jasně ukazuje, že by nový iPhone 8 již neměl mít hardwarové tlačítko umístěné pod displejem. To by měl nahradit dotykový senzor Touch ID umístěný pod displejem. Zadní panel pak obsahuje vertikální výřez na duální kameru. Přední kamera je tak jediným prvkem, který by měl narušovat jednolitost předního displeje.

Iphone 8 a iPhone 7s

 

Pokud se podíváme na snímky krytů pro model iPhone 7s a 7s Plus, tak můžeme vidět, že model 7s Plus bude opět vybaven duální kamerou. Naopak model 7s bude mít kameru klasickou. Z pohledu na zadní kryt modelu 7s zatím není patrné, zdali se bude jednat o skleněný materiál, jak je předpovídáno.

Všechny tři modely by měly být uvedeny letos v Srpnu v rámci Apple Event, nicméně uvedení iPhonu 8 se očekává s mírným zpoždění, které je způsobeno problémy s dodávkami OLED displejů s vestavěným senzorem Touch ID.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář