Získejte Xiaomi produkty za mrazivě nízké ceny

Léto se blíží, teploty stoupají a my pro vás máme produkty čínské značky Xiaomi za mrazivě nízké ceny. Nenechte si ujít zajímavé produkty za ceny, které potěší každého geeka.

 

Xiaomi Mi Band 2 – chytrý náramek pro sledování vašich fitness aktivit

Fitness náramky jsou stále v módě a pokud se rozhodujete, zdali si také nějaký nepořídit, máme pro vás zajímavý tip. Poslední model ve verzi Mi Band 2 přináší elegantní vzhled a mnoho funkcí, díky kterým můžete sledovat vaše fitness aktivity, spánek, nebo aktuální srdeční tepovou frekvenci. Náramek díky svému elegantnímu vzhledu představuje módní doplněk každého aktivního člověka.

Díky Mi Band 2 můžete sledovat kolik jste ušli kroků, kolik jste spálili kalorií jaká je vaše aktuální tepová frekvence, jak kvalitně v noci spíte a mnoho dalšího. Náramek disponuje 0,46″ OLED displejem, na kterém ihned můžete vidět aktuální informace. Pro lepší přehled a analýzu dat poslouží mobilní aplikace Mi Fit, se kterou se náramek spáruje a automaticky synchronizuje. Spojení s telefonem funguje skrze Bluetooth 4.0.

Kromě fitness funkcí nás náramek i upozorní na příchozí hovory a zprávy pomocí jemného zavibrování. Díky certifikaci IP67 se nemusíte obávat, když náramek namočíme do vody. Integrovaná baterie umožní funkčnost náramku na jedno nabití až dlouhých 20 dní.

Pokud se vám náramek Mi Band 2 zamlouvá, můžete jej aktuálně získat v obchodě GearBest za cenu 606 Kč s dopravou do ČR zdarma.

 

Sluchátka Xiaomi Mi IV Hybrid – sluchátka pro kvalitní poslech

Sluchátka Xiaomi tradičně patří k těm, které poskytnou kvalitní poslech za příznivou cenu. Hybridy IV přinášejí design, který je podobný sluchátkům Piston, které rovněž patří do portfolia Xiaomi. Sluchátka kombinují kvalitní kovové a plastové materiály. Díky dul-driver systému sluchátka přinášejí dynamický poslech s plnými basy a vyváženým poměrem středů a výšek a 3D prostorovým zvukem.

Sluchátka jsou dodávaná se třemi náhradními špunty ve velikostech S, M a L pro každý typ uší.

Pokud se vám sluchátka líbí, můžete je s výraznou slevou získat v obchodě GearBest za cenu 353 Kč s dopravou do ČR zdarma.
 
 

 

Chytrá žárovka Xiaomi Yeelight

V dnešní době si tak nějak již zvykáme, že že čím dál více produktů disponují označením “Chytrý”. Chytré již nejsou pouze telefony, či televize, ale chytré jsou i například žárovky. Jednou takovou je i Xiaomi Yeelight. Díky ní můžete rozzářit své obydlí do nespočetných variant barev.

Žárovka se ovládá skrze mobilní aplikaci přes bezdrátovou technologii Wi-Fi. Žárovka dokáže vykouzlit až 16 milionů barevných odstínů s teplotou světla v rozsahu 1 700 – 6 500 Kelvinů. Instalace je naprosto triviální. Žárovku stačí nainstalovat, stáhnout si aplikaci do mobilního telefonu a veškeré ovládání pak již funguje pouze přes mobilní telefon. Výhodou, pro zasvěcené, je i to, že žárovka umí spolupracovat s populární službou IFTTT. Výrobce údává životnost žárovky dlouhých 11 let.

Pokud vás chytrá žárovka zaujala, můžete ji se slevou zakoupit v obchodě GearBest za cenu 392 Kč s dopravou do ČR zdarma.

 

IP kamera Xiaomi Xiaofang

Tato kompaktní přenosná kamerka umí pořizovat video v rozlišení FullHD, tedy 1 920 x 1 080 pixelů. CMOS snímač je vybaven 8násobným digitálním zoomem, světelností f2.0. Optika je ve špatných světelných podmínkách podpořena infračerveným LED světlem, čímž je zajištěna maximální viditelnost v noci až na 9 metrů. Kamera je rovněž vybavena inteligentní detekcí pohybu  a zvuku.

Data odesílána skrze Xiaomi účet do cloudu jsou zabezpečena RSA šifrováním. Za použití telefonu, či tabletu a aplikace vyvíjené Xiaomi, je možné přijímat obraz až z několika kamer najednou a to v režimu několika obrázků na jedné ploše. Kamerku lze jednoduše připojit na externí powerbanku. V případě externího zdroje s kapacitou 10 000 mAh je kamerka schopná až 12 hodin provozu. Díky silnému magnetu je možné kameru připevnit k jakémukoliv kovovému povrchu.

Pokud se vám tato kamerka líbí, můžete ji se slevou zakoupit v obchodě GearBest za cenu 470 Kč s dopravou do ČR zdarma.

 

 

 

 

Nový komentář