Surface Book 2 se blíží, podívejte se na to, jak bude vypadat

Sdílet:

Zítřek bude velikým dnem pro všechny fanoušky produktů Microsoftu. Ten se totiž zítra na konferenci v New Yorku chystá uvést nový Surface Book 2. Ten bude poháněn poslední verzí Windows 10 S, která by se měla zaměřit hlavně no oblast vzdělávání.

Nový Surface Book 2 by měl být vybaven 13,5palcovým displejem PixelSence. Klávesnice bude opatřena speciálním povrchem značky Alcantara, což je velurová umělá kůže z laminované netkané textile, jejíž hlavní výhody jsou odolnost proti opotřebení a snadné čištění. Nový Surface Book 2 bude k dispozici ve čtyřech barevných variantách: Platinum, Burgunda, kobaltová modř a grafitově zlatá.

 

   
Surface Book 2 dostane do vínku procesory 7. generace – KABY Lake. Ty by měly vystřídat stárnoucí procesory Skylake. Displej by měl, oproti současnému modelu, přinést při stejné úhlopříčce vyšší rozlišení a to rovnou 4K (3 840 x 2 160 pixelů). Grafický výkon pak zajistí integrovaný čip Intel HD Graphics 520.

Zítra se rozhodně dovíme více a abychom alespoň trochu poodhalili závoj tajemství, přinášíme vám poslední snímky nového kousku z dílny Microsoftu.

Galerie Surface Book 2

 

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář