Hry na Messengeru se šíří v nové aktualizaci pro Android a iOS

Sdílet:

Používáte službu Messenger od Facebooku? Pak jsi již možná zaznamenali novou aktualizaci, která integruje populární hry přímo v Messengeru. Zároveň mají vývojáři možnost díky novým funkcím vytvářet své vlastní hry a herní portfolio tak dále rozšiřovat.

Aplikace Messenger prodělala menší redesign, který kromě drobných vizuálních úprav právě přináší i novou herní sekci. Mezi novinky patří samostatná sekce aktivních uživatelů na platformě Messenger. Ve spodní liště pak v pravém rohu nalezneme odkaz na herní sekci, kde nalezneme seznam her. Ten je v základu mírně omezený, nicméně po odehrání první hry se tento seznam rozšíří.

V nabídce nechybí například populární Had, Pac Man, Solitaire, Arkanoid a další. Zahrát si může každý uživatel sám, nebo může vyzvat další přátele ze svého seznamu.  Skóre z jednotlivých her se ukládá a tak si můžeme své výsledky porovnávat a vylepšovat. Součástí by pak měly být i žebříčky, ve kterých bude možné porovnávat výsledky s ostatními přáteli.

Nové funkce budou viditelné postupně, jak vývojáři začnou začleňovat nové možnosti do herního portfolia Messengeru. V současnosti se v nabídce nachází 50 her, které jsou dostupné podle typu zařízení. Tento počet však postupně poroste. Hry v Messengeru jsou vypouštěny jak pr Android, tak pro iOS celosvětově.

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář