Podpořte výsadbu stromů s aplikací iForest

Mobilních aplikací je dnes opravdu hodně a rozhodně se nedá o všech říci, že by byly užitečné, spíše naopak. Často jsou dnes aplikace pouze nástrojem vývojářů, jak z uživatele získat peníze za reklamu. Aplikace iForest není pouze aplikace, jak tvrdí autoři projektu. Aplikace iForest a celý projekt si klade za cíl podpořit výsadbu stromů, kterých každoročně velké množství mizí z povrchu zemského.

Projekt iForest se o štěstí pokouší pod záštitou webu HitHit, který pomáhá na nahoru nejen startupům, ale i dalším zajímavým projektům.

Co je cílem aplikace iForest?
Náš cieľ je robiť z miest príjemnejšie miesta pre život. Spôsob akým chceme mestá skrášľovať je výsadba parkov zo stromov ktoré sú sadené vďaka aplikácii. Pri každom parku sa bude nachádzať informačná tabuľa na ktorej budú mená všetkých stromov ktoré v tomto parku sú. Týmto spôsobom môže ktokoľvek dať najavo že mu životné prostredie nie je ľahostajné. Zároveň chceme tiež určite robiť ľudí šťastnými, vždy je príjemný pocit vedieť že existuje niečo čo je tu vďaka Vám.

Pointa je jednoduchá. Stačí si stáhnout aplikaci iForest, která je k dispozici jak pro Android, tak pro iOS. Aplikace je placená a jejím zakoupením tak ihned přispějeme na projekt výsadby nových stromů resp. zakoupením zasadíte jeden strom.


Pokud se chcete dozvědět více o projektu iForest, můžete navštívit přímo webové stránky HitHit.com, kde naleznete vše potřebné a rovněž můžete projekt podpořit různě vysokými částkami.

iForest
iForest
Developer: Forest studio
Price: 32,99 Kč

 

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář