Windows 10 Mobile dostane funkci Night Light a další vylepšení

Sdílet:

Společnost Microsoft připravuje do nové aktualizace pod názvem Creators Update spoustu novinek. V současné době verze Windows 10 Mobile v novinkách trošku zaostává, avšak je možné, že již tento týden, nejspíše dnes ve večerních hodinách, dorazí aktualizace 15031 i na telefony.

Tato aktualizace mimochodem včera dorazila také pro Windows 10 PC. Pokud víme v novém sestavení byly objeveny a hlášeny novinky jako funkce Compact Overlay. Složitě se to vysvětluje, ale v podstatě se jedná o to, že s pomocí přizpůsobené aplikace bude možné  překrývat tuto aplikaci přes jiná okna. Toto okno aplikace zůstane však stále v popředí.

Brzy bychom se této funkce měli dočkat také v prohlížeči Microsoft Edge a Fotkách.

Druhou novinkou  pro Windows 10, která včera do systému v rychlém okruhu dorazila, je funkce Dynamic Lock. Jedná se laicky o odemknutí počítače telefonem. Ano, vše je provázáno technologií Bluetooth. Uvidíme, zda dojde k hlubší implementaci pod určité účty…

Novinky v podobě Nočního světla a vylepšení režimu Continium jsou blízko a vedoucí programu Windows Insider Dona Sarkar slibuje jejich brzké uvolnění.

Myslíme si, že se ještě nějakých novinek ve Windows 10 Mobile dočkáme. Co si o tom myslíte vy?

 

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář