WhatsApp zřejmě získá funkci informování o změně statusů

Sdílet:

O službě WhatsApp vás v poslední době informujeme poměrně často. Jakpak by ne. Kolem této populární služby se toho děje opravdu mnoho a jak to tak vypadá, čeká nás mnoho nových funkcí, které jsou již nyní pro některé uživatele k dispozici v rámci betatestování.

Poslední novinkou na obzoru je propagace statusů skrze oznámení. Aplikace by měla umět oznamovat změny statusů jednotlivých uživatelů. Znamená to tedy to, pokud někdo z našich kontaktů změní status například z “offline” na “online”, dostaneme o tom informaci. Samozřejmě za předpokladu, že tom budeme chtít být informovaní.

Upřímně, nejsme si jisti, zdali je zrovna tohle, co uživatelé chtějí, nicméně v některých případech by se tato funkce mohla hodit. Přeci je změny stavů mohou u konkrétních osob proběhnout během dne několikrát a pokud to vynásobíme všemi kontakty, jistě si všichni představíme, co by to znamenalo.

 

Příspěvek z twitterového kanálu WABetaInfo

 

Podle twitter kanálu WABetainfo by měly být oznámení defaultně vypnutá. Pokud budeme chtít být informování, budeme muset notifikace povolit. Zatím není jasné, kdy by měla tato funkce dorazit mezi širokou veřejnost. Pokud se cokoliv dozvíme, budeme vás informovat.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář