Připravujeme #6: recenze outdoorových telefonů CAT S40 a S60

Do redakce nám na test dorazily dva odolné telefony z dílny známého výrobce Caterpillar – CAT. Tato značka až tak typická pro mobilní telefony není. Spíše jí budeme znát v souvislosti se stavebními stroji. Ve svém portfoliu ale již pár telefonů má a my jsme se rozhodli otestovat dva aktuální modely S40 a S60.

CAT S60 je výjimečný nejen svou cenou, která se blíží 20 tisícům korun, ale také tím, že je vybaven kamerou s termovizí značky Flir. Kromě této speciální kamery je telefon vybaven i armádní certifikací 810G. Jedná se tak o opravdu vysoce odolný telefon, který odolá vodě, prachu a dalším nástrahám,  které mohou číhat v přírodě, nebo na stavbě.

CAT S60

I levnější varianta – model S40 není žádné ořezávátko. Rovněž i on disponuje odolností proti prachu a vodě a armádní certifikací 810G. Měl by vydržet pád z výšky 1,8 metrů a 1 hodinu ve vodě v hloubce do 1 metru.

Telefony jsme se rozhodli náležitě otestovat a vyzkoušíme, co opravdu vydrží. Za nedlouho se můžete těšit na jejich recenzi. Pokud vás cokoliv o těchto modelech zajímá, neváhejte se nás zeptat na našich sociálních sítích. Rádi vaše dotazy zodpovíme.

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář