Připravujeme #6: recenze outdoorových telefonů CAT S40 a S60

Sdílet:

Do redakce nám na test dorazily dva odolné telefony z dílny známého výrobce Caterpillar – CAT. Tato značka až tak typická pro mobilní telefony není. Spíše jí budeme znát v souvislosti se stavebními stroji. Ve svém portfoliu ale již pár telefonů má a my jsme se rozhodli otestovat dva aktuální modely S40 a S60.

CAT S60 je výjimečný nejen svou cenou, která se blíží 20 tisícům korun, ale také tím, že je vybaven kamerou s termovizí značky Flir. Kromě této speciální kamery je telefon vybaven i armádní certifikací 810G. Jedná se tak o opravdu vysoce odolný telefon, který odolá vodě, prachu a dalším nástrahám,  které mohou číhat v přírodě, nebo na stavbě.

CAT S60

I levnější varianta – model S40 není žádné ořezávátko. Rovněž i on disponuje odolností proti prachu a vodě a armádní certifikací 810G. Měl by vydržet pád z výšky 1,8 metrů a 1 hodinu ve vodě v hloubce do 1 metru.

Telefony jsme se rozhodli náležitě otestovat a vyzkoušíme, co opravdu vydrží. Za nedlouho se můžete těšit na jejich recenzi. Pokud vás cokoliv o těchto modelech zajímá, neváhejte se nás zeptat na našich sociálních sítích. Rádi vaše dotazy zodpovíme.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář