Připravujeme #5: recenze Doogee T5 a Oukitel K6000 Pro

Tentokrát jsme si pro vás připravili test a následnou recenzi dvou čínských telefonů. Jedná se o outdoorový smartphone Doogee T5 a elegantní Oukitel K6000 Pro.

Doogee T5 hned na první pohled zaujme svou robustní konstrukcí, která nám napoví, že se bude jednat o odolný telefon, který by měl vydržet i nešetrné zacházení. Kromě robustního těla s elegantně laděnými zády s prvky imitované kůže neurazí jak nadšence do outdooru, tak ani byznysmeny. Vybaven je certifikací IP67, díky které by měl odolávat vodě i prachu.

Osmijádrový procesor a 3 GB RAM by měly zajistit dostatek výkonu pro běžné a pohodlné používání telefon jak pro práci, tak i pro mediální využití. Pro data je určena interní paměť s kapacitou 32 GB. Baterie díky své kapacitě 4 500 mAh by měla zajistit dostatek výkonu pro celodenní použití a ještě by mělo trocha energie zbýt. O zobrazení se stará 5″ IPS HD displej s rozlišením 1 280 x 720 pixelů. Pro pořizování fotek je k dispozici kamera s rozlišením 13 MPx.

[irp posts=”7582″ name=”Připravujeme #4 – recenze Huawei Nova”]

Naproti tomu Oukitel K6000 Pro přináší klasický elegantně laděný design a to díky kovovému tělu. Oukitel je vybaven osmijádrovým procesorem a 3 GB operační paměti RAM. O kvalitní zobrazení se postará 5,5″ Full HD panel s rozlišením 1 920 x 1 080 pixelů. Interní paměť nabízí 32 GB prostoru pro ukládání uživatelských dat. Fotoaparát nabízí rozlišení 16 Mpx. S telefonem Oukitel bychom neměli být zaskočeni ani při delším používání bez dobíjení a to díky opravdu velkorysé kapacitě baterie, která čítá 6 000 mAh.

Oba dva telefony jsou vybaveny moderním operačním systéme Android 6 Marshmallow.

Telefony pro vás aktuálně testujeme a zanedlouho se můžete těšit na jejich recenzi zde na webu techbrain.cz. Za zapůjčení děkujeme společnosti Servatech.

 

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář