Připravujeme #5: recenze Doogee T5 a Oukitel K6000 Pro

Sdílet:

Tentokrát jsme si pro vás připravili test a následnou recenzi dvou čínských telefonů. Jedná se o outdoorový smartphone Doogee T5 a elegantní Oukitel K6000 Pro.

Doogee T5 hned na první pohled zaujme svou robustní konstrukcí, která nám napoví, že se bude jednat o odolný telefon, který by měl vydržet i nešetrné zacházení. Kromě robustního těla s elegantně laděnými zády s prvky imitované kůže neurazí jak nadšence do outdooru, tak ani byznysmeny. Vybaven je certifikací IP67, díky které by měl odolávat vodě i prachu.

Osmijádrový procesor a 3 GB RAM by měly zajistit dostatek výkonu pro běžné a pohodlné používání telefon jak pro práci, tak i pro mediální využití. Pro data je určena interní paměť s kapacitou 32 GB. Baterie díky své kapacitě 4 500 mAh by měla zajistit dostatek výkonu pro celodenní použití a ještě by mělo trocha energie zbýt. O zobrazení se stará 5″ IPS HD displej s rozlišením 1 280 x 720 pixelů. Pro pořizování fotek je k dispozici kamera s rozlišením 13 MPx.

[irp posts=“7582″ name=“Připravujeme #4 – recenze Huawei Nova“]

Naproti tomu Oukitel K6000 Pro přináší klasický elegantně laděný design a to díky kovovému tělu. Oukitel je vybaven osmijádrovým procesorem a 3 GB operační paměti RAM. O kvalitní zobrazení se postará 5,5″ Full HD panel s rozlišením 1 920 x 1 080 pixelů. Interní paměť nabízí 32 GB prostoru pro ukládání uživatelských dat. Fotoaparát nabízí rozlišení 16 Mpx. S telefonem Oukitel bychom neměli být zaskočeni ani při delším používání bez dobíjení a to díky opravdu velkorysé kapacitě baterie, která čítá 6 000 mAh.

Oba dva telefony jsou vybaveny moderním operačním systéme Android 6 Marshmallow.

Telefony pro vás aktuálně testujeme a zanedlouho se můžete těšit na jejich recenzi zde na webu techbrain.cz. Za zapůjčení děkujeme společnosti Servatech.

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář