Outlook Mail aplikace dostává vylepšení pro rychlý okruh aktualizací – změna ikon a další

Nová aktualizace aplikací Outlook Mail a Kalendář přináší barevné ikony u kontaktů právě do těchto aplikací, které obdržely aktualizaci současně s vypuštěním nejnovějšího sestavení pro Fast ring.

Ikonky jsou nyní mnohem barevnější a přehlednější. Je vidět, že na postupném re-designu se již pracuje a mohli bychom se dočkat alespoň částečné implementace prvků z projektu Neon, který přijde současně s Redstone 3.

Barevné ikonky však nejsou u všech čísel a to je škoda. Pokud totiž nemáte číslo v telefonním seznamu, nebo v případě emailové aplikace se bavíme o úložišti emailových adres, tak kolečko zůstane šedé.

Co se nám však podařilo zjistit je, že se chystá novinka v podobě přidání ikonek s náhledovým obrázkem, tak jako tomu je u kontaktů ve Windows 10 Mobile.

Číslo této aktualizace  pro aplikaci je 17.7906.42007.0. Pokud máte rychlý okruh aktualizací na telefonu, nebo na PC, aktualizace se vám již jistě stáhla. U počítačové verze je možné, že se objevila ještě nová vylepšení při otevírání.

Dejte vědět, zda se vám podařila aktualizace přes Windows Store stáhnout. Těšíme se na zpětnou vazbu.

 
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek. Zejména Windows fanoušek, ale ani ostatní OS mi nejsou cizí. Ve volném čase se věnuji zejména spolupráci s různými firmami IT světa, miluji auta a vše kolem nich.

Nový komentář