Microsoft testuje nový vzhled aplikace Skype pro Android

Sdílet:

Víme asi všichni jak dříve aplikace Skype fungovala na některých platformách, jednoduše moc nefungovala. Za poslední rok udělala aplikace a vůbec celá služba Skype veliký skok kupředu. Ukázkou je skvěle vypadající, ale i funkční aplikace Skype Preview pro Windows 10 / Mobile, která většinou funguje podle představ a má skvělou implementaci v rámci ekosystému.

Nyní však vypadá, že se společnost Microsoft pokusí o podobnou aplikaci také na platformě Android tak, aby mohla přinášet lepší propojení s desktopovou aplikací pro Windows 10.

Softwarový gigant Microsoft před nedávnem vydal velikou aktualizaci pro Skype aplikaci na platformě Android, tuto aktualizaci obdrželi Skype Insider účastnici.

Nový Skype je kompletně přepracovaný a je dodělán do designu Windows 10. Všechna tlačítka  a položky jsou shodné s počítačovou i mobilní verzí v OS Windows 10.

Je skvělé, že se společnost snaží sjednotit vzhled aplikací napříč všemi platformami.

Nový Skype je shodný se starou verzí po stránce funkcí, ale přeci jen přináší vylepšení v podobě integrovaného Bing vyhledávače a nové záložky právě pro něj.

Také byly přidány GIF animace a další skvělé funkce, které by neměly v moderní chatovací službě chybět.

Skype Insider
Skype Insider
Developer: Skype
Price: Free

Do skupinových chatů byla přidána ikonka reagovat. Můžete tedy zareagovat na jednotlivé zprávy a to se může hodit například tehdy, pokud se řeší více témat najednou.

Aplikace pro Android by mohla přijít do několika měsíců. Těšit se rovněž mohou i uživatelé iOS.

 

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář