Microsoft Surface Pro 4 v redakci – překoná naše očekávání?

Sdílet:
Microsoft Surface Pro 4

Dnešním dnem jsme do redakce dostali nové zařízení. Tentokrát se jedná o Microsoft Surface Pro 4. Nejen skvělé balení, ale také vzhled podtrhuje vysoká cena. Vyplatí se však investovat tolik peněz do tohoto zařízení?

Microsoft Surface Pro 4 nám dorazil k recenzování ve výkonné konfiguraci. Jedná se o Surface Pro 4 s 256 GB, procesorem Intel Core i5 a aktivním perem Surface Pen.

Mimo toto krásné balení jsme obdrželi také velmi neobvyklou barevnou variantu klávesnice Surface Type Cover. Jedná se o neobvyklou červenou.

Musíme říci, že po rozbalení jsme zatím nadšeni a nemáme co vytknout. Přidanou hodnotou je Surface Pen s mnoha funkcemi. Psaní poznámek je opravdu pohodlné a rychlé. S aplikacemi a službami Microsoft a předplatným Office 365 najde zajisté využití u každého…

 

 

Surface Pro 4
Surface Pro 4

Klávesnice má 5 stupňů podsvícení a prozatím jsme nenašli žádné chyby.

Toto byl tedy článek o tom na co se můžete v blízké době těšit.  Po důkladnějším otestování se můžete těšit na obsáhlou recenzi.

Zařízení Surface je nyní dostupné také na českém trhu u několika prodejců. My můžeme doporučit Alza.cz a také CZC.cz u kterých rozhodně koupi alespoň zvažte.

 

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář