Mapy Google nyní umožňují vytvářet a sdílet seznamy oblíbených míst

Sdílet:

Očekávaná novinka konečně dorazila do aplikace Mapy Google. Uživatelé budou mít nyní možnost vytvářet a sdílet seznamy míst, která si uloží v rámci Map Google pod svým profilem.

Tato funkce byla prozatím dostupná pouze pro Místní průvodce a nyní ji Google rozšiřuje mezi všechny uživatele. Ti si nyní mohou vytvářet libovolné listy a do těch si ukládat různá oblíbená místa. Tyto listy mohou následně skrze aplikaci rovnou sdílet s ostatními a vytvořit z nich veřejné seznamy. Kromě tvorby svých vlastních listů budou mít uživatelé samozřejmě možnost sledovat seznamy vytvořené jinými uživateli a nechat se tak inspirovat.

Google tak v poslední době mobilní mapy zásobuje novinkami, které dělají aplikaci stále více užitečnější a použitelnější. Naposledy jsme vás informovali o novince v podobě spodní lišty, ve které se nacházejí odkazy k nejdůležitějším informacím o městské dopravě, provozu a místech.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář