Majitelé hodinek Sony SmartWatch 3 sepsali petici za vydání aktualizace na Android Wear 2.0

Sdílet:

Majitelé hodinek Sony SmartWatch 3 zastihla nepříjemná zpráva. Výrobce se rozhodl, že tento model hodinek neobdaří aktualizací na nový systém Android Wear 2.0. V celku zklamání chápeme a tomuto kroku se divíme, protože z hlediska technických parametrů a stáří tohoto modelu se jedná o zvláštní rozhodnutí.

Majitelé SmartWatch 3  se rozhodli uspořádat petici, na kterou chtějí získat co nejvíce podpisů a následně tuto petici odeslat společnostem Sony a Google. Petice má aktuálně 204 podpisů a nutný počet, kterého je nutné dosáhnout je 500. V petici se mimo jiné píše, že stáří hodinek (rok 2014) je srovnatelné s hodinkami, které aktualizaci obdrží a rovněž hardwarové parametry patří ke srovnatelným s ostatními podporovanými modely. Petice srovnává s modely jako Asus Zenwatch 2, nebo Moto 360 2, které mají shodné specifikace.

Závěrem je uvedeno, že Sony SmartWatch 3 jsou stále kvalitními hodinkami s elegantním designem, které si rozhodně aktualizaci na Android Wear 2.0 zaslouží. Co myslíte? Podpoříte tuto petici? My jsme ji podpořili, protože jsme s názorem určitě zajedno.

 

[irp posts=”7856″ name=”Android Wear 2.0 byl oficiálně uveden”]

 

Zde je celé znění petice:
The Sony Smartwatch 3 is an amazing smartwatch with incredible potential. Despite its age, it is still comparable to new watches and is still quite remarkable; however, it is clear Sony doesn’t believe so. Despite its release date of October 2014, the devices specifications are up to par with today’s Smartwatch standards. It has a Snapdragon 400 equivalent processor, 512 Mb of RAM, and it has NFC capabilities, which can be used with one of Android Wear’s newest capabilities: Android Pay. Devices such as the Asus Zenwatch 2 and the Moto 360 2nd Generation have identical specifications; yet, the Sony Smartwatch 3 seems to be the one left out of the game. In some cases, the SW3 outshines the others with its GPS, WiFi, NFC, and IP68 capabilities. Sony made an outstanding watch and I hate to see how companies give up on devices after two years. While other devices may get slow and sluggish, the SW3 is still snappy, responsive, and can last me almost 2 full days of battery life running Marshmallow 6.0.1 on Android Wear 1.5. A forum has been made on XDA Developers (here) where people have also been voicing their opinion and I highly suggest you take a look at that too. So, to Sony, please don’t give up on the Smartwatch 3. It’s an amazing device and even if a new iteration of the device is announced, this one is still outstanding and should be treated as such. Give the Smartwatch 3 Android Wear 2.0.
Petici naleznete na tomto odkazu.

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář