LG Watch Style a Watch Sport oficálně

Sdílet:

Včera Google představil nový operační systém Android Wear 2.0 pro nositelná zařízení. Systém přináší mnoho novinek a vylepšení. S tímto systémem byly také představeny dva zbrusu nové modely chytrých hodinek od LG – Watch Style a Watch Sport. Společnost Google úzce spolupracovala s LG na návrhu nových hodinek. Můžeme očekávat, že Google rovněž brzy představí své vlastní chytré hodinky Nexus.

LG Watch Sport jsou vybaveny plnou podporou LTE. Hodinky rovněž disponují GPS modulem a snímačem tepové frekvence a kompletní sadou fitness funkcí s ním propojených. To vše pak podtrhuje nový systém Android Wear 2.0.

LG Watch Style přinášejí štíhlejší a elegantnější vzhled. Bohužel v nich nehledejme LTE konektivitu, GPS ani snímač tepové frekvence. Na rozdíl od Watch Sport ale přinášejí možnost výměny řemínků. Oba dva modely přinášejí kulatý ciferník.

LG Watch Sport by měly stát 349 USD, tedy v přepočtu 8 900 korun a LG Watch Style pak vyjdou o 100 dolarů levněji, tedy na 249 USD, což v přepočtu činí 6 300 korun. Na americkém trhu by měly být hodinky k dispozici zítra, tedy 10. února. Kromě amerického trhu budou hodinky k dispozici také v Kanadě,  Jižní Koreji, Saudské Arábii, Tchaj-wanu, Arabských Emirátech a Velké Británii.

Ti z vás, kteří mají hodinky se starším systémem se pak mohou těšit na aktualizaci na Android Wear 2 – 15. února.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář