Instagram beta přináší v poslední aktualizaci sdílení alb

Sdílet:

Instagram v poslední době přinesl poměrně hodně novinek. Mnoho nových funkcí, jako například Stories – Příběhy vychází z populární služby Snapchat. Rovněž můžeme již nějaký čas vídat reklamu v podobě sponzorovaných příspěvků.

Poslední beta verze Instagramu přináší podporu sdílení alb, která se skládají z více fotografií. Album lze vytvořit dlouhým podržením jedné fotografie, čímž se aktivuje funkce přidání dalších fotografií. Prozatím je možné přidat až 10 fotografií v rámci jednoho alba. Zároveň lze aplikovat filtry na jednotlivé fotografie, nebo jeden filtr na celé album. Novinka se nachází v poslední beta verzi Instagramu s označením 10.7.0.

Instagram beta

V tuto chvíli je funkce postupně uvolňována a ne všichni betatesteři ji jsou schopni využít. Pokud byste měli zájem účastnit se beta programu, můžete tak učinit na tomto odkazu a mít tak možnost si vyzkoušet poslední novinky, které Instagram testuje.

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář