Facebook začíná “fušovat” do počasí

Sdílet:

Facebook, jak je vidět, chce za každou cenu být TOP aplikací v našem telefonu a nejen v něm. Snaží se o to přidáváním nových funkcí. Na našem webu vás pravidelně informujeme o novinkách, které zavádí.

Nyní, jak jsme zjistili, chce Facebook nahradit i aplikace pro počasí. Na internetu se objevily fotografie mobilní aplikace, ve které je patrné, že součástí mobilní aplikace bude i předpověď počasí. Tuto novinku bychom měli najít v sekci Menu, ke se nacházejí další funkce jako Přátelé v okolí, Místa, nebo Události. Pokud budeme chtít k aplikaci počasí přistupovat přes PC, počasí bychom měli nalézt v levé části obrazovky.

Facebook potvrdil, že novinka začala být uvolňována tento týden a měla by být k dispozici zhruba pro 95 % uživatelů celosvětově. Jak jistě mnozí z vás postřehli, toto není jediná novinka týkající se počasí, která se na Facebooku objevila. Již minulý rok si Facebook pohrával se zobrazování počasí v přehledu nových příspěvků.

Počasí v mobilní aplikaci Facebook

Jak je patrné ze snímků, aplikace by měla zobrazovat jak aktuální předpověď, tak předpověď na následující tři dny a také hodinovou předpověď na zhruba osm hodin dopředu.

Pokud jste tuto novinku již zaznamenali, neváhejte se s námi podělit pořízením snímku obrazovky, který můžete nahrát třeba na naší FB stránku.

Facebook
Facebook
Developer: Facebook
Price: Free
 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář