Elephone S8 je dalším telefonem bez rámečků kolem displeje

Sdílet:

Čínský výrobce telefonů Elephone přichází s novým modelem S8. Ten se může jako třetí telefon, hned po výrobcích Sharp a Xiaomi, pochlubit bezrámečkovým designem.

Elephone S8 by měl přinést kromě bezrámečkového designu i zadní lesklou část, která bude odolná proti poškrábání. Displej bude dosahovat obřích rozměrů a to rovných 6 palců a zobrazovat bude ve Full HD kvalitě.

Telefon bude na přední straně vybaven hardwarovým tlačítkem domů, které by mělo zároveň sloužit jako čtečka otisku prstů.

O výkon se postará procesor Mediatek Helio X27 a interní paměť by měla mít rovných 128 GB. Co se RAM paměti, rozlišení fotoaparátu a kapacity baterie týče, tak zde zatím podrobnější informace nemáme.

Telefon vypadá opravdu skvěle a rozhodně nás zajímá, jaká bude jeho cena a případná dostupnost, kterou lze momentálně odhadovat pouze v rámci čínského trhu.

Co na něj říkáte?

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář