Huawei P10 se ukazuje na videu. Jak bude vypadat prémiový model?

Huawei P10 bude představen 26. února na veletrhu MWC v Barceloně. Tak zní oficiální vyjádření čínské společnosti. Uvedení je tedy skoro za dveřmi a my máme pro vás video ve kterém můžeme vidět, jak by měla nová vlajková loď vypadat.

Řekněme si co o plánovaném P10 víme? Víme to, že nebude sám, ale přijde i se svým vylepšeným bráškou Huawei P10 Plus. Ten by oproti svému protějšku měl přinést navíc zakřivený displej. Jinak oba dva modely by měly disponovat 5,5 palcovým Quad HD displejem ( 2 560 x 1 440 pixelů, 401 ppi), výkonným čipsetem HiSilicon Kirin 965 a kamerou s rozlišením 20 Mpx. Zatím není jasné, zdali bude výrobcem opět  Leica, či nikoliv.

 

 

Co se operační paměti týče, tak se mluví o tom, že by měly být tři varianty a to: 4 GB RAM v kombinaci s 32GB resp. 64GB interním úložištěm a pak výkonnější varianta s 6 GB RAM a 128 GB interní paměti. Baterie by měla mít kapacitu 3 000 mAh. Očekává se, že operační systém Android 7 a prostředí EMUI 5.0 by mělo být samozřejmostí.

Barevné provedení by mělo doznat také pár změn. Kromě klasických barev černá, stříbrná a Rose Gold by měly přibýt i barvy v provedení fialové a zelené metalízy.

 

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář