WhatsApp umožní odvolat zpět již odeslané obrázky

Sdílet:

Nedávno jsme vás informovali o tom, že WhatsApp testuje funkci, která by umožnila uživatelům odvolat již odeslanou zprávu. Tato funkce je prozatím testována v rámci beta verze aplikace pro Android.

Tuto možnost již nyní nabízejí aplikace jako BBM, nebo Telegram. WhatsApp jak je vidět si s touto možností pohrává také a vypadá to, že by se mohla brzy objevit jako součást aplikace pro běžné uživatele. Podmínkou pro to, aby bylo možné zprávu odvolat je to, že si zprávu ještě uživatel nepřečetl. Pokud by již byla přečtena, pak její odvolání nebude možné.

Screenshot z aplikace

Nyní WhatsApp testuje možnost odvolání odeslaného obrázku. Kromě odvolání bude možné zprávu a obrázky i editovat a znovu odeslat. Funkce bude ve výchozím stavu zřejmě vypnuta a uživatel si ji bude muset sám aktivovat. Prozatím nemáme informace, kdy bude funkce uvolněna. Jakmile zjistíme podrobnější informace, dáme vám určitě vědět.

Screenshot z aplikace
 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Komentář

Nový komentář