WhatsApp bude zřejmě k dispozici i ve verzi pro firmy

Sdílet:

Služba WhatsApp se stala jednou z nejoblíbenějších komunikačních služeb vůbec. Dosvědčují to i statistiky, které uvádí, že jen během Silvestra bylo odesláno 63 miliard zpráv. Poslední informace poukazují na to, že by tato služba mohla být nasazena i pro podnikovou komunikaci.

Zmiňuje se o tom twitterový kanál @WABetaInfo, na kterém se objevil tweet, ve kterém je uvedena zmínka o poslední aktualizaci v rámci beta verze. Podniková verze WhatsApp by mohla nést název Enterprise. Předpoklady pro podnikovou komunikaci a požadavaky především na její zabezpečení služba splňuje díky šifrované komunikaci pomocí end-to-end.

Tweet z kanálu @WABetaInfo zmiňuje služba WhatsApp pro firmy

Více informací zatím kolem možné Enterprise verze nemáme, ale pečlivě budeme dění kolem možného uvedení sledovat a budeme se snažit přinést nejčerstvější informace. Dokážete si představit WhatsApp službu jako komunikační nástroj pro firemní prostředí?

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář