Připravujeme #1: iPhone 7 Plus a Chytré auto

Sdílet:

Snažíme se stále hledat způsoby, jak vám, milí čtenáři, přinášet co nejzajímavější obsah. Abychom nezůstali pouze u klasických článků, přinášíme vám čas od času i recenze zajímavých produktů ze světa mobilních telefonů, počítačů a IT gadgetů.

Na našem webu jste si již mnoho recenzí mohli přečíst a na nové se můžete těšit. Abychom vás na tyto recenze tak trochu nalákali, budeme pro vás pravidelně vydávat rubriku “Připravujeme”, ve které vám testované produkty v rychlosti představíme.

iPhone 7 Plus a Chytré auto v testu

Aktuálně jsme mimo jiné navázali spolupráci se společností T-Mobile, což nás velice těší a díky této spolupráci vám budeme přinášet mnoho zajímavých produktů a informací. Jako první dva produkty jsme si pro vás připravili špičkový smartphone iPhone 7 Plus, který byl uveden sice loni v září, ale stále je to velmi sledovaný telefon, který má co nabídnout. Vzhledem k tomu, že o tomto telefonu jste si jistě již mnoho přečetli, chce test pojmout nejen jako recenzi, ale zároveň jako zkušenost redaktora, který jinak používá výhradně Android. Budeme se tedy snažit přinést srovnání a zároveň takovou malou zkušenost, jaký by byl přechod z Androidu na Apple.

Druhým produktem na test je zajímavá krabička, která nese název Chytré auto. Nejedná se o jen tak ledajakou krabičku. Umí toho opravdu mnoho a jak už je patrné z jejího názvu, bude mít hodně společného s automobilem. Krabičku lze totiž připojit skrze OBD port, který je určený pro napojení diagnostických přístrojů v servisu. Tato krabička pak dokáže sbírat informace nejen ze samotného automobilu, ale další zajímavá data o pohybu auta, kde se zrovna nachází díky GPS lokaci a mnoho dalšího.

Rozhodně se tedy máte na co těšit a již nyní se nás můžete na tyto dva produkty ptát na cokoliv, co vás o nich zajímá.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář