Návod: Jak do telefonu Lumia dostat starší aplikaci Facebook od Microsoftu?

Sdílet:
Microsoft si podal ruku s Facebook

Facebook na telefonech Lumia. Jeden veliký problém a důvod, proč odchází spousta fanoušků a uživatelů na jiné platformy. Dnes si povíme něco málo o tom, jak se snadno a jednoduše dostat na starší Facebook od Microsoftu.

Již několikrát jsme se o tomto tématu zmiňovali v článcích. Zopakujeme tedy ten základní fakt, že nové aplikace od Facebooku, tedy aplikace Facebook a Messenger portované pro Windows Mobile, z iOS načítají opravdu dlouho a běh na pozadí také není ideální.

Mnoho uživatelů proto odchází z platformy Windows Mobile. Ano nové aplikace mají více funkcí, ale když mají nabíhat 20 sekund, tak to není zrovna moc příjemné.

Proto zde máme nový typ článků a to návody a tipy v OS. Potřebujete něco vyřešit, popřípadě nainstalovat nějakou aplikaci, která není již ve Store? Není problém.

Dnes si právě ukážeme to, jak dostat zpět do telefonu Lumia starý Facebook Messenger.

Video – návod:

Postup:
  1. V Nastavení zapnout vývojářský režim
  2. Stáhnout soubor z níže přiloženého odkazu. (Popřípadě integrovat do Mega)
  3. Nainstalovat
Instalace pohodlně na telefon, bez připojení k PC. Stažení aplikace možné zde.

Myslíme si, že se jedná o velmi slušný  návod na to, jak si pomoci s aplikací Facebook. My doufáme, že jsme vám v tomto ohledu pomohli. Nezapomeňte dát odběr také na našem Youtube kanálu a popřípadě nám určitě napište aplikace, a věci, které by vás zajímali a o kterých byste si rádi přečetli na našem webu.

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář