Mapy Google přidávají plnou integraci služby Uber a další změny [APK ke stažení]

Sdílet:

Nejnovější verze aplikace Mapy Google přináší výraznou změnu. Tou je plnohodnotná integrace taxi služby Uber přímo do aplikace.  Jž bychom tedy nemuseli mít aplikaci Uber instalovanou v zařízení, bude stačit pouze aplikace Mapy. Tato aktualizace se prozatím týká pouze aplikace pro Android.

Mapy Google již nějaký čas umožňují vyhledat, objednat a zaplatit za jízdu službou Uber. Nyní již nebude nutné mít extra aplikaci Uber. Pro to, abychom mohli plnohodnotně Uber v Google Mapách používat, budeme nejprve muset zadat přihlašovací údaje ke službě.

Podívejte se na videa, kde jsou novinky V Mapy Google ukázány

Rozhodně se jedná, vzhledem k velké oblibě Uberu, o příjemnou novinku, díky které se Mapy stávají opět o něco více užitečnějšími.  Kromě plnohodnotné integrace došlo i na re-design rozhraní pro jízdy a další.

Pokud budete chtít nové Mapy Google ve verzi 9.43.2 vyzkoušet, nabízíme vám již nyní možnost tak učinit. Jedná se sice o neoficiální cestu, ale zcela legální. Stačí si stáhnout apk soubor, povolit instalace z neznámých zdrojů a nainstalovat. Instalaci provádíte na vlastní riziko.

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář